برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش طرح ماهی

انواع فرش ماشینی طرح ماهی و فرش ماشینی طرح ریز ماهی با زیباترین رنگ بندی و طرح فرش
نمایش 1 تا 14 (از 14 محصول)

فرش طرح ماهی جز طرح های اصیل ایرانی است که به صورت قالی دستباف و فرش ماشینی ارائه می شود . در طراحی این نقشه زیبا از هنر سنتی و مدرن استفاده شده است . در فرش طرح ماهی یک  ترنج بیضی شکل که همانند بدن ماهی است در مرکز فرش وجود دارد و طرح های ساده در اطراف این ترنج ، زیبایی فرش را دو چندان کرده است . در حاشیه طرح ماهی ، گل و بوته های زیبا قرار دارد .
کارخانه فرش کاشان این فرش اصیل ایرانی را در نگاره های متنوع و زیبا تولید کرده است . برای خرید فرش طرح ماهی می توانید به وب سایت فرش کاشان مراجعه کنید و انواع نگاره های زیبای ایرانی را نظاره گر باشید . این کارخانه معتبر علاوه بر زیبایی طرح و نگاره ، به کیفیت بالای محصولات اهمیت می دهد و تمامی فرش های کاشان را در زیباترین طرح ها و نگاره ها با بالاترین کیفیت تولید می کند . این شرکت تولیدی تمامی محصولات را با بهترین الیاف آکریلیکی که قبل از بافت هیت ست شده اند تولید می کند و بدین صورت مقاومت و عمر محصولات خود را بالا می برد .
از آنجایی که تولید فرش طرح ماهی نیازمند طراحان خبره و زبر دست است و باید با شانه و تراکم بالا بافته شود ، لذا کار هر تولید کننده ای نیست . کارخانه فرش کاشان بدین منظور فروش اینترنتی  فرش کاشان را قرار داده است تا دوستداران فرش نقشه ماهی بتوانند به راحتی از این طرح زیبا بهره مند شوند .

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه